Dallas zdolal na vlastnom ľade Detroit 5:2, obranca domácich Andrej Sekera si pripísal tri plusky, útočník hostí Richard Pánik dve mínusky. Finalista Stanley Cupu z predchádzajúcej sezóny vyhral štvrtý zápas za sebou. Opäť sa darilo nováčikovi Jasonovi Robertsonovi, ktorý k úspechu prispel gólom a asistenciou a bodoval v piatom vystúpení v sérii. Dallas je v Centrálnej divízii už len o bod za štvrtým Nashvillom, ale má dva zápasy k dobru. „Milujeme hokej, keď ide o veľa. Každý jeden zápas je teraz veľmi dôležitý,“ povedal útočník Dallasu Jason Dickinson, autor dvoch asistencií. „Nedávno sme strácali na postup 12 bodov, už je to len jeden. Máme náročný program, deväť zápasov vonku, ale sme na love,“ uviedol tréner Stars Rick Bowness. Sekera bol na ľade 16 a pol minúty, okrem troch plusových bodov zaznamenal aj dva hity a zblokoval jednu strelu. Pánik odohral 13 minút a 17 sekúnd, bol pri dvoch inkasovaných góloch a mal aj dve strely. Po výmene z Washingtonu ešte v novom pôsobisku nebodoval a v 40 dueloch má stále bilanciu 3+6.