Podcasty

25. februára 2021

Macron to nemá isté

Rozhovor s Jurajom Hajkom o francúzskych prezidentských voľbách, konci Marine Le Penovej a nových menách na obzore. Pýta sa Jaroslav Daniška.

 

17. februára 2021

Visolajský o srbskom zázraku

Peter Visolajský reaguje na článok Martina Leidenfrosta, čo sa deje v Srbsku počas korony. A tiež o stretnutí odborníkov s prezidentkou, či niektorí vedci nesedia na dvoch stoličkách. Pýta sa Jaroslav Daniška.

 

14. februára 2021

Deň siedmy: Ne/bezpečný sex

Prinášame posledný diel série vzťahováckych podcastov, ktorými sa pripájame k Národnému týždňu manželstva a jeho tohtoročnej kampani s mottom: Bezpečne v manželstve. Dnes ponúkne psychologička Denisa Zlevská odpovede na otázky, čo tvorí uspokojivý sexuálny život a ako si ho vo vzťahu udržať.

13. februára 2021

Deň šiesty: Negatívna optika

V dnešnom vydaní vzťahováckeho špeciálu k Národnému týždňu manželstva nás psychologička Denisa Zlevská pozve do svojej manželskej poradne. Posvieti si na problém negatívnej optiky vo vzťahu a ponúkne návod, ako obnoviť vzájomnú túžbu byť spolu.

12. februára 2021

Deň piaty: Vyhorenie vo vzťahu

Pri príležitosti Národného týždňa manželstva si aj na dnes pripravila psychologička Denisa Zlevská z projektu Vzťahovo.sk tému, ktorá sa dotýka mnohých párov. Ako predísť vyhoreniu vo vzťahu? A čo s ním, ak už je našou realitou? Autorka prezradí recept na zázračný olej, ktorý vám s tým môže pomôcť

10. februára 2021

Deň tretí: Rada nie je nad zlato

Tretí deň Národného týždňa manželstva prináša psychologička Denisa Zlevská zo Vzťahovo.sk tému ďalšej nástrahy v manželstve. Rady, ktoré nie sú nad zlato. Ako túto nástrahu zdolať? Dnes sa dozvieme o tom, ako bezpečne ustáť náročné situácie vo vzťahu tak, aby neutrpelo naše vzájomné partnerské puto.

10. februára 2021

Deň štvrtý: Príchod detí do manželstva

Národný týždeň manželstva je v polovici a opäť prinášame podcast z krajiny vzťahov – Vzťahovo.sk. Ohrozením pre manželskú blízkosť, o ktorom povie psychologička Denisa Zlevská, je príchod detí do manželstva. Ako si nastaviť každodenný život
v rodine tak, aby manželstvo zvládlo túto zásadnú zmenu?

09. februára 2021

Deň druhý: Anonymita vo vzťahu

Druhý deň Národného týždňa manželstva pokračujú podcasty zo Vzťahovo.sk. V tom dnešnom psychologička Denisa Zlevská predstaví nebezpečenstvo vzájomnej anonymity vo vzťahu a poukáže na to, ako nepoľaviť vo vzájomnom poznávaní sa a čo k tomu potrebujeme medzi sebou pestovať.

06. marca 2021

Milan Kmec: Mýliť sa je ľudské

Pri našich pádoch a omyloch zaujmime postoj pokory a s vďačnosťou za možnosť ísť napriek tomu ďalej vykročme. Dnešné denné povzbudenie si pre vás pripravil gréckokatolícky kňaz a duchovný správca Centra pre mládež Košickej eparchie Milan Kmec.

 

02. marca 2021

Martin Neslušan: Šírme dobro

Skúsme sa zamyslieť nad tým, koľko dobra môžeme vykonať aj dnes, bez toho, aby nás niekto pochválil. Dnešné denné povzbudenie si pre vás pripravil líder komunity Eden a projektu Goel Martin Neslušan.

26. februára 2021

Miroslav Tóth: Odpustenie

Ak žiješ pod tiažou neodpustenia, zlož toto bremeno, a ak je toto rozhodnutie nad tvoje sily, pros si túto silu od Boha v úprimnej modlitbe. On ti ju dá. Dnešné denné povzbudenie si pre vás pripravil líder kapely Tretí deň Miroslav Tóth.

 

Najpočúvanejšie

Odoberajte náš newsletter

Táto stránka využíva súbory cookies. Súhlasíte s ich používaním? Bližšie informácie TU.