Pred nami je víkend a s ním aj výber televíznych tipov. V piatok sa začínajú olympijské hry, preto bude víkend na Dvojke plný športu. Ak nie ste nejaký športový fanúšik, pripravené sú pre vás drámy, kriminálne trilery či historický film.

PIATOK

Dan Přibáň patrí medzi súčasných najznámejších cestovateľov v Česku. V roku 2016 podnikol Dan so svojou posádkou jednu z najnáročnejších expedícii. Rozhodli sa prejsť na dvoch trabantoch naprieč celou Austráliou. Ich výprava sa začína v austrálskom meste Perth a odtiaľ pokračujú ďalej. Za pol roka stihli prejsť Východný Timor, Indonéziu, Malajziu a Thajsko. Dokumentárna road movie Trabantom do posledného dychu odvysiela Dvojka v piatok o 23:25.

Pokojné francúzske mestečko rozruší nález mŕtveho muža. Vyšetriť túto vraždu prichádza komisár z Paríža Pierre Niemans, ktorého si zahral Jean Reno. Túto vraždu vyšetruje aj miestny policajt. Ďalšia vražda na seba nenechá dlho čakať a vyšetrovatelia nájdu ďalšie telo. Či sa vyšetrovateľovi Pierrovi podarí prísť na to, kto je za týmito ohavnými vraždami, uvidíte v piatok na Jednotke o 22:25 vo filme Purpurové rieky.

Dnes sa oficiálne začali letné olympijské hry v Tokiu. Na piatok o 20:10 je na Dvojke pripravený záznam z Otváracieho ceremoniálu.

(viac…)

Zadajte váš email a čítajte mesiac zadarmo alebo sa prihláste do svojho účtu.

Zdieľať

To najlepšie
zo Štandardu

Štandard

Prihláste sa na odber
najlepších článkov týždňa
na denníku štandard.