Mnohí z nás si kladú otázku, čo teraz? Prípadne nevieme, kadiaľ ďalej po niekoľkých vlnách pandémie, alebo, čo bude teraz nasledovať. Alebo... A práve na túto otázku sa budú snažiť odpovedať organizátori jedného z najväčších slovenských kresťanských festivalov, ktorý sa uskutoční už o pár dní, a to dokonca dvakrát. 

Osobne som nadšený, že sa CampFest uskutoční i tento rok. Dôležitosť festivalu môžeme vidieť aj v tom, že organizátori pripravili až dva termíny vzhľadom na pandemické opatrenia. Pokiaľ aj vy chcete dostať odpoveď na otázku: „Čo teraz?“, CampFest pre vás otvára svoje brány už dvadsiaty tretí rok, v dňoch 29. júla – 1. augusta a od 5. do 8. augusta.

Medzigeneračný a kvalitný

CampFest bol pre mňa každý rok miestom pokoja, oddychu a refresh-u po náročnom roku plnom školských povinností i práce. Zároveň ma vždy prekvapovala synergia medzi generáciami. Na festivale si jednoducho prídu na svoje tí najmladší, aj tí najstarší. Celkovo môžeme CampFest zhodnotiť ako najlepší medzigeneračný festival. Všade, kam sa človek pozrie, vidí pozitívne naladených ľudí, poriadok a nabitý program plný inšpirácie.

Foto: archív Campfestu
Najnovšie autorské články