18. júna 2021

Konferencia pre podnikateľov bola opäť miestom inšpirácie a autentických príbehov

Konferencia pre podnikateľov bola opäť miestom inšpirácie a autentických príbehovMário Tomášik na Kresťanskej konferencii pre podnikateľov 2021: Sila strategických rozhodnutí. Foto: Štefan Esztergályos

V uplynulých dňoch sa v Kúpeľoch Nimnica stretlo vyše stopäťdesiat podnikateľov na kresťanskej konferencii na tému Sila strategických rozhodnutí. Tí, ktorí nemohli prísť fyzicky, mali možnosť sledovať program aj online. Ako to tam vyzeralo?

Živá komunita ľudí, ktorá si pomáha a vzájomne sa inšpiruje

„Toto nie je len ‚obyčajná konferencia‘. Je to živá komunita ľudí, ktorá si pomáha a vzájomne sa inšpiruje. Nenájdete tu žiadne motivačné talky, ale zato autentické príbehy podnikateľov,“ píše na Facebooku jeden z mladších účastníkov konferencie Jaroslav Dodok, riaditeľ reklamnej agentúry Mavio Media. A presne o tom konferencia bola. O spoločenstve a príbehoch.

V stredu sa popoludňajší program začal netradične – športom. Vo futbalovom zápase si zmerali sily západniari verzus východniari. Priateľskú atmosféru nenarušila ani prehra východniarskeho tímu. „Naši podnikatelia hrali s takým nasadením, aké dávajú aj do svojho podnikania,“ opisuje zápas Michal Svetko, člen organizačného tímu konferencie. „Tento spoločný čas sme si naozaj užili a možno z toho vznikne milá tradícia,“ dodal.

Prvý futbalový zápas podnikateľov, 2021. Foto: Štefan Esztergályos

Ďalšie články

Táto stránka využíva súbory cookies. Súhlasíte s ich používaním? Bližšie informácie TU.