9. júna 2021

Ľubomír Klieštik: Podnikateľa najlepšie pochopí priateľ podnikateľ

Ľubomír Klieštik: Podnikateľa najlepšie pochopí priateľ podnikateľĽubomír Klieštik na kresťanskej konferencii v Nimnici 2020. Foto: Štefan Esztergályos

Na Slovensku sa už viac ako pätnásť rokov stretáva spoločenstvo kresťanských podnikateľov. Práve podnikateľské prostredie výrazne zasiahla pandémia a opatrenia s ňou spojené. O tom, ako vyzerá a funguje toto spoločenstvo podnikateľov, ako sa podnikatelia pasujú s pandémiou i o blížiacej sa kresťanskej konferencii pre podnikateľov sme hovorili s Ľubomírom Klieštikom, majiteľom spoločnosti Kamenárstvo Klieštik, vedúcim spoločenstva kresťanských podnikateľov. 

Vediete spoločenstvo kresťanských podnikateľov. Ako toto spoločenstvo funguje?

Stretávame sa väčšinou u samotných podnikateľov v ich firmách. Nakoľko sa spoločenstvo za tých viac ako pätnásť rokov rozrástlo, rozdelili sme sa na tri skupiny. Jedna je na východnom Slovensku, druhá na západnom a tretia je v strede. Snažíme sa stretávať jeden mesiac v danom regióne a na ďalší mesiac robíme spoločné stretnutie, kam môžu prísť všetci naraz. Tieto spoločné stretnutia máme väčšinou v Kláštore pod Znievom u Vladka Masláka. Samozrejme, s výnimkou v čase lockdownov. 

Koľko členov má toto spoločenstvo a čo je obsahom vašich stretnutí?

Ďalšie články

Táto stránka využíva súbory cookies. Súhlasíte s ich používaním? Bližšie informácie TU.