Spoločenstvo Martindom pripravuje ďalšiu kresťanskú konferenciu pre podnikateľov, ktorá sa uskutoční prezenčne v Kúpeľoch Nimnica v termíne 16. – 17. júna. Kvôli obmedzeniam spojeným s aktuálnou epidemickou situáciou bude kapacita prezenčnej účasti obmedzená, no práve preto organizátori ponúkajú aj možnosť sledovania live streamu z hlavného programu konferencie. 

„Častokrát sme postavení pred rozhodnutia, ako zareagujeme na súčasné zmeny a výzvy. Všetko sa mení a nie je ľahké sa správne a rýchlo rozhodnúť,” objasňuje tému konferencie Michal Svetko z organizačného tímu. “Budeme hovoriť o sile strategických rozhodnutí, aby sme zistili, na čo sa treba sústrediť a ktoré zmeny a rozhodnutia sú naozaj kľúčové,” dodáva.

František Halmeš a Ľubomír Klieštik, kresťanská konferencia pre podnikateľov 2019. Foto: Štefan Esztergályos

Téma priamo nadväzuje na online kresťanskú konferenciu, ktorá sa konala vo februári tohto roka. Archív konferencie je stále k dispozícii online. V tom čase totiž nebolo možné usporiadať hromadné podujatie. 

„Osobné spoločenstvo podnikateľov sa nedá nahradiť konferenčnými hovormi, a preto sa tešíme na čas spoločných modlitieb a inšpiratívnych prednášok i svedectiev o tom, ako sa nám darilo, čo sme sa naučili počas korony a v neposlednom rade, ako v tom konal Boh,” vysvetľuje Michal Svetko organizáciu už druhej konferencie tento rok. „Oproti februárovej online konferencii bude čas na budovanie kontaktov – networking, diskusiu v stredu večer a praktické workshopy.”

Najnovšie autorské články