30. mája 2021

Eva Petrovičová z tímu Otcovho srdca: Človeka mení, keď vie, že je milovaný

Eva Petrovičová z tímu Otcovho srdca: Človeka mení, keď vie, že je milovanýFoto: Matúš Zajac

Keď sa v roku 2008 na Slovensku uskutočnil prvý seminár Otcovo srdce pod vedením Angličanov Roberta a Vicki de Hoxar, nikto netušil, že o pár rokov z neho bude jeden z najvyhľadávanejších duchovných seminárov na Slovensku. 

O manželoch Hoxarovcoch z Liverpoolu sme už v Štandarde písali. No služba Otcovo srdce má vlastnú základňu aj priamo na Slovensku. O čom sú tieto semináre, čo na nich môžete zažiť a čo si z nich odniesť, ale aj o svojej osobnej ceste k nim, som sa zhovárala s Evou Petrovičovou, členkou úzkeho tímu Otcovho srdca pre Slovensko. 

Aká bola vaša cesta k seminárom Otcovo srdce?

Začalo sa to v roku 2010, keď som si v mailovej schránke našla pozvanie do Dolného Kubína na seminár, o ktorom som nikdy predtým nepočula. V centre v Dolnom Kubíne som bola už aj predtým na iných duchovných akciách, ktoré mi vždy veľa dali. Preto som si povedala, že to bude možno zaujímavé a dobrý spôsob, ako strávim dovolenku. Prišla som tam a prvýkrát som stretla milých Angličanov Roberta a Vicki de Hoxar, ktorí seminár viedli. Nebol to ten základný seminár, čo poznáme dnes, ale akási „dvojka“, ktorá sa odvtedy tým spôsobom už nikdy nerobila, no mohli sme prísť, aj keď sme neabsolvovali jednotku. Z toho týždňa si však popravde až tak veľa nepamätám. (úsmev) Po dvoch rokoch som sa rozhodla, že pôjdem opäť. A tento čas bol pre mňa už kľúčový, tam som zažila hlboký dotyk Božej otcovskej lásky. 

Ďalšie články

Táto stránka využíva súbory cookies. Súhlasíte s ich používaním? Bližšie informácie TU.