Pred nami je víkend a s ním aj náš výber televíznych tipov, ktoré stoja za pozretie, napríklad klasika pre pamätníkov, obľúbené seriály, ale aj poľský film Katyň.

PIATOK

Jedenásťročné dievča Mia sa spolu s rodinou presťahuje na farmu v južnej Afrike. Mia si na novom mieste nevie veľmi zvyknúť, ale všetko sa zmení, keď dostane vzácneho bieleho leva. Tak vzniká nové priateľstvo medzi mačkovitou šelmou a Miou. Z roztomilého mláďatka sa časom stáva veľký lev, ktorý už nemusí byť úplne bezpečný pre všetkých. Otcovi sa na farme nedarí, a preto sa rozhodne obetovať bieleho leva ako trofej. Mii sa to nepáči a chce leva dostať na bezpečné miesto. Dobrodružný film Mia a biely lev sa začne na TV JOJ o 20:35.

V piatok vás čakajú aj posledné dve časti tretej série seriálu Fargo. Zúfalý Emmit sa chce priznať k vražde svojho brata. Prípad sa však skomplikuje, keď dochádza k ďalším dvom vraždám. Nikki naďalej hrá svoju hru a chce pomstiť smrť jej priateľa Raya. Policajtka Gloria prichádza na stopu ich daňového podvodu. Posledné dve časti si budete môcť pozrieť na ČT2, prvá z nich začína o 22:05, druhá nasleduje po nej.

To najlepšie
zo Štandardu

Štandard

Prihláste sa na odber
najlepších článkov týždňa
na denníku štandard.