11. marca 2021

Vznikli super heterosexuáli. Tvrdia, že sú súčasťou komunity LGBT

Vznikli super heterosexuáli. Tvrdia, že sú súčasťou komunity LGBTMuž a žena vo farbách identity super heterosexuálov. Foto: Twitter

Pre niektorých trolling a nenávisť, pre iných podarený žart či dokonca legitímna sexuálna identita. Fenomén super heterosexuálov liberálnu časť internetu rozzúril.

Vyznať sa dnes v rôznych skratkách a nových termínoch desiatok údajne existujúcich sexuálnych identít nie je vôbec jednoduché. Veď aj skratka LGBT pôvodne predstavovala začiatočné písmená komunity lesieb, gayov, bisexuálov a transsexuálov. Dnes však v niektorých prípadoch naberá dĺžku cez 12 znakov (napr. LGBTQQIP2AA).

Rady sexuálnych menšín sa teraz pokúša rozšíriť nová skupina – takzvaní super heterosexuáli (po anglicky super straight). Názov sa prvýkrát objavil na sociálnej sieti TikTok a následne sa virálne začal šíriť na diskusných fórach 4chan a Kiwi Farms.

Pri super heterosexuáloch ide o ľudí, ktorí spadajú do kategórie heterosexuálov tak, ako ju poznáme. Avšak s jednou novinkou. Super heterosexuáli tvrdia, že ich priťahuje len opačné biologické pohlavie. Takže žiadni muži prezliekajúci sa za ženy, žiadne transrodové ženy pre mužov a transrodoví muži pre ženy.

https://twitter.com/supa_str8/status/1368003836863000576

Ďalšie články

Táto stránka využíva súbory cookies. Súhlasíte s ich používaním? Bližšie informácie TU.