Pred nami je víkend a s ním televízne tipy na filmy, ktoré by vám nemali ujsť. V našom výbere sa nachádzajú filmy z rozličných období, od druhej svetovej vojny až po súčasnosť.

PIATOK

Na RTVS budeme môcť vidieť strhujúci thriller v hlavnej úlohe s Leonardom DiCapriom. Film Prekliaty ostrov nás zavedie do 50. rokov minulého storočia. Detektív Daniels prichádza na ostrov so svojím kolegom pátrať po  zmiznutej pacientke. Príbeh sa odohráva po skončení druhej svetovej vojny a na postavách vidieť, že sa z toho ešte úplne nespamätali. Podobne je na tom aj detektív Daniels, stále spomína na hrôzu, ktorú prežil, a na čas, keď prišiel o manželku. Pri vyšetrovaní zisťuje, že na ostrove sa deje niečo zvláštne. Či sa to Danielsovi podarí vyriešiť a či to tak aj naozaj je, sa dozviete o 22:40 na Jednotke.

https://www.youtube.com/embed/QrAgZgtC9Zw

V piatok pokračuje aj seriál Fargo. Pred nami je už piata a šiesta časť tretej série. V šiestej časti plánuje Ray pomstiť svoju snúbenicu Nikki, ktorú napadli. Policajtka Gloria zatiaľ Emmitovi prezradí, že ho mal brat v úmysle okradnúť. Tým sa bratský spor ešte vyostruje. Napriek tomu sa Emmit rozhodne poštovú známku vrátiť a skončiť tým nevraživosť medzi nimi. Prvá časť sa začne o 22:00 a druhá bude hneď nasledovať o 23. hodine na ČT2.

To najlepšie
zo Štandardu

Štandard

Prihláste sa na odber
najlepších článkov týždňa
na denníku štandard.