Projekt Godzone avizoval šiesty ročník ženskej konferencie už v septembri 2020, avšak kvôli zhoršujúcej sa pandemickej situácii na Slovensku museli organizátori konferenciu preložiť. Dočkali sme sa a konferencia s podnázvom Esencia sa uskutoční už tento víkend v online priestore.

Ženská konferencia je unikátnym podujatím, ktoré vytvára miesto stretnutia žien z rôznych kútov Slovenska a Česka. Tento rok sa však uskutoční výlučne v online priestore, a tak sa jej môžu zúčastniť ženy z ktoréhokoľvek kúta sveta. Program konferencie je možné sledovať naživo 19. - 20. februára. 

Názov tohtoročnej témy je Esencia. Jej posolstvo nesie myšlienku o tom, že každá žena je vzácna a špeciálna presne tak, ako bola stvorená. Esencia, ktorá symbolizuje výťažok so špecifickou vôňou alebo chuťou, je tak obrazom každej ženy. Túto myšlienku rozvíja aj nové promo video, ktoré sa snaží poukázať na všetky úlohy, ktoré žena v živote zastáva, a často sa snaží napĺňať všetky kritériá dokonalosti tohto sveta. Keď však nájde samu seba – svoju výnimočnosť – prichádza sloboda.

To najlepšie
zo Štandardu

Štandard

Prihláste sa na odber
najlepších článkov týždňa
na denníku štandard.