Vždy platí, že rozhodnutia, ktoré robíme dnes, určujú príbehy, ktoré budeme rozprávať zajtra… Od vášho najlepšieho rozhodnutia v živote vás delí len jedna voľba.” Týmito slovami Craig Groeschel, autor knihy Smerom k Bohu, pozýva hneď v jej úvode otočiť ďalšiu stránku a ponoriť sa do jej textov. 

Každý z nás žije svoj príbeh. To, ako bude znieť, keď ho budeme rozprávať druhým, záleží na nás, na našich rozhodnutiach. Nielen tých veľkých, zásadných ako voľba školy, životného partnera či zamestnania, ale na každodenných malých rozhodnutiach, ktoré nás posúvajú na našej životnej ceste. Craig sa snaží čitateľa viesť jednoduchými krokmi a stanovovaním dosiahnuteľných cieľov cestou, ktorá bude zároveň v súlade s Božím plánom pre naše životy. Takže, ktoré sú tie rozhodnutia, ktoré vám zmenia život?

Rozhodnutie prvé: Začať jeden nový zvyk

Keď sa zamyslíte nad tým, aký príbeh by ste chceli rozprávať o desať rokov, čo sa vám objaví v mysli? Autor povzbudzuje čitateľov zapísať si túto víziu a zamyslieť sa nad ďalšou vecou. Aký jeden zvyk potrebujete začať, aby ste mohli písať príbeh, ktorý Boh chce čítať?

To najlepšie
zo Štandardu

Štandard

Prihláste sa na odber
najlepších článkov týždňa
na denníku štandard.