30. júna, 11:08

Putin vraví, že vidieť lídrov G7 nahých by bol odpudivý pohľad. Radí cvičiť a menej piť

Putin vraví, že vidieť lídrov G7 nahých by bol odpudivý pohľad. Radí cvičiť a menej piťRuský prezident Vladimir Putin (vpravo) sa rozpráva s bývalým turkménskym prezidentom Gurbangulym Berdimuhamedowom počas ich stretnutia v rámci šiesteho summitu predstaviteľov krajín Kaspického mora v Ašchabate 29. júna 2022. Foto: TASR/AP

Ruský prezident Vladimir Putin uviedol, že vidieť nahých lídrov siedmich hospodársky najvyspelejších štátov sveta združených v skupine G7 by bolo nechutné. Reagoval tak na žarty lídrov G7, ktorí v nedeľu počas samitu vtipkovali o „záľube“ šéfa Kremľa v pózovaní bez vrchného dielu oblečenia.

„Neviem, ako sa (lídri G7) plánovali vyzliecť, či už od pása hore alebo dole,“ povedal Putin novinárom počas návštevy Turkménska a dodal, že „v oboch prípadoch by to bol odpudivý pohľad“. Informovala o tom agentúra DPA.

DPA ďalej citovala ruskú tlačovú agentúru TASS, ktorá uviedla, že Putin lídrom G7 poradil, že na dosiahnutie harmónie medzi telom a dušou je potrebné „cvičiť a menej piť“.

Aký je kontext?

Ďalšie články

Táto stránka využíva súbory cookies. Súhlasíte s ich používaním? Bližšie informácie TU.