11. mája, 10:53

Pomoc pre turizmus? Sulíkovej obhajobe návštevy Geissovcov chýba opora v dátach

Pomoc pre turizmus? Sulíkovej obhajobe návštevy Geissovcov chýba opora v dátachRichard Sulík a Geissovci v NR SR. Foto: reprofoto Plus 7 Dní

AKTUALIZOVANÉ Návštevy Geissovcov v rôznych krajinách veľmi pomohli rozvoju turizmu a podnikatelia ich doslova prosia, aby ich biznis spropagovali. Aj tak vyzerá obhajoba kritizovanej návštevy nemeckej milionárskej rodiny na Slovensku zo strany zodpovednej SaS. Názory niektorých kompetentných a tvrdé dáta o popularite Geissovcov však tieto tvrdenia spochybňujú. Liberáli v konfrontácii s nimi mlčia.

Oficiálna návšteva nemeckej milionárskej rodiny Geissovcov na Slovensku poslúžila opozícii ako munícia v politickom boji. Zodpovedného ministra hospodárstva Richarda Sulíka a jeho stranu SaS si postupne vzali na paškál predstavitelia Hlasu, Smeru ale aj hodnotovo blízkeho mimoparlamentného Progresívneho Slovenska.

O nič lepšie však iniciatíva nevyzerala ani v očiach odborníkov. „Richard Sulík mal ako súkromná osoba všetko právo pozvať si túto rodinu k sebe domov ochutnať pizzu alebo gnocchi, ale ťahať ich do parlamentu bolo moc. On sa do parlamentu nedostal ako súkromná osoba, ale z titulu svojej funkcie, teda preto, že je minister. Využil svoju funkciu na to, aby ich vtiahol do parlamentu. Svedčí to o tom, že k parlamentu nemá žiadnu úctu, ale robí si z neho cirkus,“ okomentoval ju politológ Radoslav Štefančík.

Pomôže to turizmu, podnikatelia ich prosia

Ďalšie články

Táto stránka využíva súbory cookies. Súhlasíte s ich používaním? Bližšie informácie TU.