24. apríla, 08:31

Revolucionára Lengvarského treba odvolať

Revolucionára Lengvarského treba odvolaťFoto: Martin Baumann/TASR

Ak nechcú kresťania vo vláde skončiť s hanbou veľkou ako Himaláje, mali by ministra Lengvarského odvolať. Pokojne aj s opozíciou. Inak totiž nedosiahnu nič.

Divná povera, že rozhodnutím ľudskej vôle možno zmeniť biologickú realitu pohlavia a tak dôjsť k vytúženému šťastiu, už dorazila aj k nám. Minister zdravotníctva Lengvarský podpísal odborné usmernenie o tom, že, po lopate povedané, muž môže menštruovať, otehotnieť či porodiť a ženám sa medzi nohami niečo môže bimbať. Čo tam po nejakých pohlavných orgánoch či chromozómoch.

Kam tá cesta smeruje

Amerika a západná Európa majú na tejto šialenej revolučnej ceste pred nami asi tak desať až pätnásť rokov náskok. Vieme, kde sú dnes. O pár rokov sa môže stať vašej dcére, že sa v nejakej šatni bude musieť pozerať na holého chlapa, ktorý dostal papier o tom, že je ženou. Samozrejme, deti budú v školách počúvať, že pohlavie možno zmeniť, prípady rodovej dysfórie narastú o stovky percent, lebo to bude móda. Dievčence si budú dávať amputovať prsníky atď. Keď sa vzbúrite a budete chcieť naďalej nejakú ženu oslovovať ako „ju“ a nebude sa jej to páčiť, tak vás vyrazia z roboty. To nie sú fantázie, v krajinách, ktoré majú pred nami náskok, to tak je teraz. Teda u nás sa to nestane hneď, ale príde to. Lebo tak to chodí.

Ako sme sa sem dostali?

Už to bublalo aj za vlády Smeru, aj za Krajčího

Dokument bol už pripravovaný dávno, ešte za vlády Smeru. Za novej vlády sa stal prekážkou jeho schválenia dnes už bývalý riaditeľ odboru duševného zdravia doktor Peter Šomšák, ktorý s ním nesúhlasil. Minulý rok bol odbor zrušený a tým bol zrušený aj Šomšák. Doktor Šomšák sa vtedy vyjadril, že štátny tajomník Kamil Száz mu oznámil, že na ministerstve končí, lebo mu robí zlé meno a Slovenská psychiatrická spoločnosť s ním nechce spolupracovať.

Čo na to kresťania?

(viac…)

Ďalšie články

Táto stránka využíva súbory cookies. Súhlasíte s ich používaním? Bližšie informácie TU.