21. marca, 10:28

Ak by som zostal na prístrojoch, odpoj ma. Alain Delon požiadal syna o asistenciu pri sklonku života

Ak by som zostal na prístrojoch, odpoj ma. Alain Delon požiadal syna o asistenciu pri sklonku životaFrancúzsky herec Alain Delon so synom Anthonym prichádzajú do chrámu Saint-Germain-des-Prés na pohrebnú omšu za zosnulého francúzskeho herca Jeana-Paula Belmonda. Foto: TASR/AP

Známy herec Alain Delon stráca chuť do života. Po smrti ženy a mozgovej príhode sa pripravuje na najhoršie. Syna požiadal o pomoc, keď bude na smrteľnej posteli.

Francúzska herecká hviezda zažíva ťažké chvíle. Alain Delon má 86 rokov a prichádza o chuť do života. Trápia ho zdravotné problémy a prichádza o najbližších.

Pred troma rokmi ho potrápila mozgová príhoda. Strávil niekoľko týždňov v nemocnici a museli ho operovať. „Starnutie je hrozné. Strácaš rozum, zrak. Keď vstaneš, bolia ťa členky. Nie je vôbec vtipné,“ povedal vtedy herec.

Vlani zas prišiel o dvoch blízkych. V januári mu na rakovinu pankreasu zomrela bývalá žena Nathalie, s ktorou má syna Anthonyho. V septembri zas vo veku 88 rokov svet opustil jeho herecký kolega a rovesník, svetoznámy Jean-Paul Belmondo.

(viac…)

Ďalšie články

Táto stránka využíva súbory cookies. Súhlasíte s ich používaním? Bližšie informácie TU.