4. marca, 17:00

Tipy na víkend: Divadlo nevidiacich, v kinách nový film s Joaquinom Phoenixom

Tipy na víkend: Divadlo nevidiacich, v kinách nový film s Joaquinom PhoenixomInscenácia Ste medzi nami. Foto: Slovenské národné divadlo/FB

Celý svet žije situáciou, ktorá je na Ukrajine, preto väčšina času, ktorú človek trávi pri televíznej obrazovke, venuje pozeraniu aktuálnych správ. V našich tipoch na víkend prinášame pár televíznych tipov, dva kinotipy a jednu inscenáciu.

PIATOK

Filmy, v ktorých sa objavil Clint Eastwood, či už ako herec, alebo režisér, vždy stoja za to. V roku 1971 si zahral vo filme Drsný Harry inšpektora v San Franciscu. V meste totiž vyčíňa sériový vrah, ktorý požaduje od starostu výkupné vo výške jeden milión dolárov. Ak ho nedostane, každý deň zabije ďalšieho človeka. Vyšetrovaním je poverený svojrázny Harry Callahan, ktorý je na oddelení známy svojimi nekompromisnými metódami. Film Drsný Harry pôjde o 22:15 na Jednotke.

V piatok pokračuje seriál Génius s Antoniom Banderasom a Alexom Richom. Obaja herci si zahrali Pabla Picassa. V seriáli sa dozvedáme viac o jednom z najznámejších umelcov. Napríklad aj to, ako sa Picasso v mladosti púšťa do tvorby baletu, kde sa zoznamuje aj so svojou budúcou manželkou Oľgou Chochlovou. Seriál Génius – Picasso začína o 21:05 na Dvojke.

Ďalšie články

Táto stránka využíva súbory cookies. Súhlasíte s ich používaním? Bližšie informácie TU.