16. februára, 06:05

Šikana poslancov: Bilbordy s vlastizradcami pribudnú na celom Slovensku, sľubuje Blaha napriek trestnému oznámeniu

Šikana poslancov: Bilbordy s vlastizradcami pribudnú na celom Slovensku, sľubuje Blaha napriek trestnému oznámeniuĽuboš Blaha. Foto: TASR/Jakub Kotian

Na Slovensku by mali napriek trestnému oznámeniu za podnecovanie pribudnúť bilbordy s takzvaným zoznamom vlastizradcov, ktorí v NR SR podporili obrannú dohodu s USA. Na Facebooku to uviedol poslanec Ľuboš Blaha, voči ktorému oznámenie smeruje. Blaha tým nadviazal na víkendové slová predsedu Smeru Roberta Fica. Medzitým sa objavili informácie, že domy niektorých zákonodarcov stráži polícia.

Bilbordy s takzvanými zoznamami „vlastizradcov“ z radov poslancov, ktorí hlasovali za obrannú dohodu s USA, budú už onedlho po celom Slovensku. Na sociálnej sieti to avizoval opozičný poslanec Ľuboš Blaha.

Podpredseda Smeru na zámere, ktorý predstavil šéf strany Robert Fico cez víkend, trvá napriek trestnému oznámeniu za podnecovanie. To na neho podala koaličná SaS, pričom sa pod neho podpísali aj členovia poslaneckého klubu OĽaNO.

Blaha minulý týždeň na svojom facebookovom profile zverejnil zoznam 79 zákonodarcov, ktorí hlasovali za americkú obrannú zmluvu. V statuse ich nazval „vlastizradcami“ a pripojil aj zoznam obcí, kde daní poslanci žijú.

Ohrozenie či zverejnenie verejných informácií?

(viac…)

Ďalšie články

Táto stránka využíva súbory cookies. Súhlasíte s ich používaním? Bližšie informácie TU.