4. februára, 05:44

Ako sa z Lady Gaga stala Lady Gucci

Ako sa z Lady Gaga stala Lady GucciLady Gaga, ktorá stvýrnila hlavnú postavi vo filme Klan Gucci. Foto: TASR/AP

Nový film Klan Gucci s Lady Gaga neprináša len pohľad na módu minulého storočia, ale nazrieme aj do vnútra najznámejšej módnej značky, kde to stále nevyzeralo ružovo.

Kinopredstavenia zrejme Slovákom počas lockdownu chýbali. Presvedčila som sa o tom počas víkendového premietania snímky Klan Gucci. Film režíroval Ridley Scott, ktorý má na konte už niekoľko úspešných diel, ako Gladiátor, Všetky prachy sveta, Americký gangster či Marťan. Klan Gucci sa k nim tento rok bude snažiť pridať. Herecké obsadenie, ktoré si režisér zvolil, bolo tiež hviezde: Al Pacino, Salma Hayeková, Jared Leto, Adam Driver či Lady Gaga.

Podobný ako Krstný otec?

Aj kvôli postave Al Pacina zaznievali názory, že hoci ide o nový film, bude sa podobať na slávnu snímku Krstný otec. Od Krstného otca má však dosť ďaleko, aj keď ani Klan Gucci nie je úplne márny.

Z toho, že hlavnú postavu stvárni práve Lady Gaga, som nebola nadšená. Spomenula som si na film Zrodila sa hviezda, za ktorý ju aj v rôznych oceneniach nominovali za najlepšiu herečku a pochvalu zožala aj od mnohých divákov. Pre mňa však v tejto snímke nebola až taká presvedčivá ako Bradley Cooper. Pritom hrala speváčku, čiže postavu, v ktorej sa mohla cítiť dobre. Moje obavy po pozretí snímky Klan Gucci neboli opodstatnené. Tento film jej vyšiel omnoho lepšie, bola niekým úplne iným a do svojej role sa výborne vžila.

Lady Gaga vo filme Klan Gucci. Foto: House of Gucci/FB
(viac…)

Ďalšie články

Táto stránka využíva súbory cookies. Súhlasíte s ich používaním? Bližšie informácie TU.