14. januára, 17:28

Tipy na víkend: V divadle muzikál či komédia, v kine Klan Gucci a na Netflixe najlepší film roku 2021

Tipy na víkend: V divadle muzikál či komédia, v kine Klan Gucci a na Netflixe najlepší film roku 2021Bedári. Foto: novascena.sk

Pred nami je víkend a s ním pridávame naše tipy na víkend. V televízii vás čaká začiatok tretej série seriálu Príbeh služobníčky. Film, ktorý je poctou všetkým duchovným, ktorí zomreli v koncentračnom tábore, a film, ktorý získal Zlatý glóbus za najlepší film roku 2021.

SOBOTA

Francúzska komédia o manželskom páre, ktorý nie je spokojný s výberom partnerov ich dcér. Majú štyri dcéry, z toho jedna má za manžela Žida, druhá Araba a tretia Číňana. Ako z nejakého vtipu. Ich poslednou záchranou je pre nich najmladšia dcéra, pre ktorú by chceli za partnera pravého Francúza. No tá ich prekvapí ešte viac, privedie si domov černocha a chystajú svadbu. Komické situácie na seba nenechajú dlho čakať. Čo sme komu urobili odvysiela televízia JOJ o 20:35.

Okrem divadiel sa otvorili aj kiná. Presne pred zatvorením kín mal mať premiéru film Klan Gucci. Mnohí ho nestihli vidieť, preto sa na otvorenie kín nevedeli dočkať. Film je inšpirovaný skutočnými udalosťami, ktoré sa stali v najväčšom módnom impériu. Hlavnú hrdinku si zahrala speváčka Lady Gaga, ktorá sa ako žena z ľudu chce dostať do tejto bohatej a známej rodiny. Podarí sa jej to, no svoju pozíciu si chce udržať za každých okolností. Film Klan Gucci sa momentálne premieta vo všetkých väčších kinách na Slovensku.

Ďalšie články

Táto stránka využíva súbory cookies. Súhlasíte s ich používaním? Bližšie informácie TU.