Expredseda vlády Robert Fico v pondelok okomentoval slová Štefana Hamrana, ktoré mu dočasný šéf polície adresoval len niekoľko hodín predtým v rovnaký deň. Vo svojom vyjadrení odmieta dôvody pre predvedenie jeho osoby na políciu pred minulotýždňovým protestom a Hamranovmu heslu "padni, komu padni" vraj bude veriť až po obvinení šéfa rezortu vnútra Romana Mikulca z korupcie.

Šéf opozičného Smeru Robert Fico v pondelok podvečer reagoval na tlačový brífing dočasného policajného prezidenta Štefana Hamrana venovaný aj jeho osobe. Ostré vyjadrenia funkcionára okomentoval na sociálnej sieti.

Bývalý premiér sa vyjadril, že minulotýždňová akcia v podobe automobilového sprievodu v hlavnom meste bola „megaúspech“, ktorý je prekrývaný diskusiami o trestnom stíhaní jeho osoby. Fico hovorí, že do ojedinelej protestnej akcie sa zapojili posádky 1 500 vozidiel.

„Nebudem sa zaoberať poznámkami p. Hamrana, že mi nevedia doručovať, a že preto bolo treba ma obmedziť na slobode a predviesť na políciu. Niet známejšieho a monitorovanejšieho politika na Slovensku ako je Robert Fico. Presne vedia, kedy a kde som,“ tvrdí Fico.

Najnovšie autorské články