Ďalší lockdownový víkend je opäť v znamení zrušených predstavení. Niektoré podujatia sa odvolali úplne, iné prešli do online prostredia, ako napríklad prehliadka slovenských filmov. V televízii nás čaká galavečer Noc nádejí alebo film podľa skutočných udalostí Útek do divočiny.

SOBOTA

V sobotu sa bude konať 12. ročník charitatívneho galavečera Noc nádejí. Počas večera budú môcť diváci spoznať emotívne príbehy rodín, ktorých deti prešli ťažkou liečbou. Prežili len vďaka darcom kostnej drene. Galavečer budú moderovať Karin Majtánová a Ján Žgravčák. Počas programu sa predstaví nová pieseň Igora Timka Vianoce s Božidarou, ktorú naspieval s herečkou Božidarou Turzonovovou. Noc nádejí pôjde o 20:30 na Jednotke.

Pokojné francúzske mestečko rozruší nález mŕtveho muža. Vyšetriť túto vraždu prichádza komisár z Paríža Pierre Niemans, ktorého si zahral Jean Reno. Túto vraždu vyšetruje aj miestny policajt. Ďalšia vražda na seba nenechá dlho čakať a policajti nájdu ďalšie telo. Či sa vyšetrovateľovi Niemansovi podarí prísť na to, kto je za týmito ohavnými vraždami, uvidíte v sobotu na ČT2 o 22:25 vo filme Purpurové rieky.

Najnovšie autorské články