Poslanecký klub najsilnejšej vládnej strany OĽaNO prichádza o ďalšieho poslanca. Vystupuje z neho bývalý profesionálny tenista Ján Krošlák, ktorý sa o lídrovi tohto hnutia v minulosti vyjadril veľmi nevyberavo.

Poslanec Národnej rady (NR) SR Ján Krošlák už nie je členom klubu hnutia OĽaNO. O ukončenie pôsobenia v klube požiadal v stredu (27. 10.). TASR o tom informoval Peter Dojčan z mediálneho tímu OĽaNO.

"Po vzájomnej dohode s Jánom Krošlákom sme sa dohodli na jeho odchode z poslaneckého klubu OĽaNO. Želáme mu v jeho ďalšej práci všetko dobré," uviedol predseda poslaneckého klubu OĽaNO Michal Šipoš.

Matoviča v minulosti nešetril

Krošlák začiatkom marca tohto roka ostro kritizoval správanie a spôsob vládnutia vtedajšieho premiéra a súčasného ministra financií Igora Matoviča. Vyčítal mu neuvážené statusy, agresívny spôsob boja aj urážanie ľudí.

„Z politického marketingu a ‚freestyle‘ premiéra sa stáva diagnóza, ktorá má charakter veľkej alergie väčšiny Slovákov na jeho osobu,“ napísal Krošlák na sociálnej sieti. Politika vyzval, aby sa „pozrel do zrkadla“.

(viac…)

To najlepšie
zo Štandardu

Štandard

Prihláste sa na odber
najlepších článkov týždňa
na denníku štandard.