V piatok a v sobotu večer sa konala očakávaná premiéra nového slovenského filmu, nakrúteného tímom projektu Godzone. Šlo o obdobu každoročného evanjelizačného koncertného turné tohto projektu.

Premiéra koncertného filmu sa niesla vo veľkom očakávaní. Unikátna „korona premiéra“ sa z kinosál preniesla do obývačiek všetkých, ktorí film túžili vidieť. Premiére chýbal červený koberec, ale ako sa diváci po odsledovaní filmovej snímky mohli dozvedieť, to nie je „To, na čom záleží“. V tomto filme nešlo o prestíž, známe herecké mená či spevácke výkony, ale o ohlásenie evanjelia Ježiša Krista a jeho posolstva spôsobom, ktorý nanovo zasiahne. 

Z nakrúcania filmu. Foto: tím Godzone

Do slovenských obývačiek tak vstúpilo prvé filmové spracovanie Godzone tour. Online premiéru si za dva dni spolu pozrelo takmer 40 000 divákov. Tvorcovia môžu teda premiéru považovať za úspešnú, čo dokazujú aj reakcie divákov:

„Tohtoročné Godzone bolo úžasné, je krásne, že ho ani korona nezastavila, ale práve naopak, priniesla ho všetkým aj z pohodlia domova. Pozerali sme druhýkrát. Najviac sa nás dotkol záver s poznaním, že to, na čom najviac záleží, sme MY. Dnešný dátum je pre nás významný a vo filme sme našli osobný zmysel našej cesty. Ďakujeme.“ (Lenka)

Najnovšie autorské články