Hlava štátu Zuzana Čaputová poslancovi Tomášovi Tarabovi odkázala, že útok na politika cez jeho deti je politickým dnom. Reagovala tým na jeho čerstvý facebookový príspevok, v ktorom zosmiešňoval jej 17-ročnú dcéru Emmu, začínajúcu modelku. Policajný zbor v tejto súvislosti píše o šikane voči mladistvej osobe.

Prezidentka Zuzana Čaputová na sociálnej sieti uviedla, že útok na politika alebo političku cez jeho deti je politické dno. Reagovala tým na najnovší príspevok poslanca a šéfa strany Život – Národná strana Tomáša Tarabu.

„Poslanec Taraba by sa o moju dcéru nikdy nezaujímal, keby to nesúviselo s mojou funkciou. Ľudskej zlobe a hlúposti musím v živote čeliť, ale moje deti z toho vynechajte!“ pokračovala hlava štátu.

Pripomeňme, že Taraba na Facebooku v utorok okolo obeda zverejnil fotografiu Čaputovej 17-ročnej dcéry Emmy, ktorá sa popri štúdiu na strednej školy venuje modelingu. K nemu doplnil implicitne posmešný popis: „Po včerajšom dni vieme, že máme na Slovensku novú top modelku.“

To najlepšie
zo Štandardu

Štandard

Prihláste sa na odber
najlepších článkov týždňa
na denníku štandard.