Jedna z najkontroverznejších reality šou na svete, britská Naked Attraction, mieri na slovenský mediálny trh. Adepti, ktorí budú v podivnej zoznamke pózovať celkom nahí a vystavovať vo farebných boxoch svoje genitálie za peniaze, sa už môžu prihlasovať na kasting.

Príchod nespočetného množstva reality šou na svetové a slovenské obrazovky v posledných rokoch pozvoľna posúval hranice televíznej zábavy a odbúraval takmer všetky tabuizované témy.

Väčšinou však boli slabým odvarom programu, ktorý na tunajší mediálny trh zavíta už v najbližších týždňoch. O jeho uvedenie sa postará internetová televízia Mall TV, pôvodne z Českej republiky.

Reč je o britskom programe Naked Attraction. Ako už samotný názov napovedá, kľúčovým prvkom v tejto kontroverznej zoznamovacej šou je explicitná nahota, ktorá má stáť na počiatku milostného vzťahu. Ide tak o akési obrátenie postupu pri bežnom nadväzovaní známosti.

Šou v praxi vyzerá tak, že oblečený záujemca/záujemkyňa si pred očami státisícov až miliónov divákov po boku moderátorky vyberá zo šiestich nahých adeptov alebo adeptiek, ktorí stoja zakrytí v takmer nepriehľadných farebných boxoch.

Časti boxov sa v priebehu šou odkrývajú. Po odhalení po pás je vyradený prvý adept, po odhalení po krk druhý, po odhalení celej postavy tretí a z posledných dvoch si záujemca vyberie toho alebo tú, s ktorým/ktorou napokon pôjde na rande - už v oblečení. Na konci relácie sa však musí ukázať nahý aj záujemca.

Chcete byť nahý pred celým národom?

Ako informuje stránka komparz.tv, prípravy na slovenskú odnož sa momentálne nachádzajú vo fáze výberu účinkujúcich, pričom dátum uzávierky kastingu bol stanovený na 1. novembra tohto roka. Konečná selekcia bude prebiehať v hlavnom meste a dvere má otvorené každý dospelý človek.

(viac…)

To najlepšie
zo Štandardu

Štandard

Prihláste sa na odber
najlepších článkov týždňa
na denníku štandard.