Pred nami je víkend a s ním aj výber televíznych tipov. Čakajú nás filmové drámy, akčné kriminálky, komédia či druhá časť očkovacej lotérie, kde sa bude hrať o 500-tisíc eur.

SOBOTA

Paul a Toni sú od detstva najlepšími priateľmi. Ale stále medzi sebou súperia. Majú spoločnú firmu, kde vymysleli mobilnú aplikáciu, ktorá dáva mobilu ľudské vlastnosti. Úspech spolu oslavujú a po hádke uzatvoria čudnú stávku. Majú sa zbaviť všetkých svojich vecí a kto vydrží dlhšie vyhráva. Každý deň si jednu vec môžu vziať späť. Je to nemecká komédia, no človek si pri nej môže uvedomiť, že v podstate v živote nepotrebuje toľko vecí, ako v skutočnosti má. Film s názvom 100 vecí začne o 20:30 na JOJ Plus. 

V roku 1942 má Max Vatan cieľ zabiť nemeckého veľvyslanca. V meste sa stretáva s krásnou Marianne, ktorá má hrať jeho manželku. No pri predstieraní medzi nimi dvoma preskočí iskra a zamilujú sa do seba. Po splnení cieľa odchádzajú do Londýna, aby sa vzali. No ich šťastie netrvá dlho. Všetko môže byť len hra a Max sa bude snažiť zistiť, kde je vlastne pravda. Film Spojenci odvysiela TV Markíza o 23:10.

(viac…)
Najnovšie autorské články