Pred nami je víkend a s ním aj výber televíznych tipov. Čakajú nás historické či vojnové filmy. V nedeľu uvidíme aj prvý prenos žrebovania očkovacej lotérie, do ktorej sa zaregistrovalo už viac ako pol milióna obyvateľov.

PIATOK

Dnes už kultový film Fargo z roku 1996 ocenený dvomi Oscarmi odvysielajú v piatok na Jednotke. Obchodník s autami Jerry na tom nie je finančne najlepšie. V jeho hlave vznikne plán, ako ľahko prísť k peniazom. Najme si dvoch kriminálnikov, ktorí majú uniesť jeho ženu. Potom budú žiadať výkupné od bohatého svokra. Tento nápad je len začiatkom zlých rozhodnutí, pri ktorom sa preleje veľa krvi. Fargo sa začne o 22:20 na Jednotke.  

Československý film z roku 1985 v hlavnej úlohe s Milanom Kňažkom nás zavedie do obdobia druhej svetovej vojny. V čase, keď už bolo nacistom jasné, že vojnu prehrajú, chceli sa zbaviť všetkých stôp, a to likvidáciou koncentračného tábora. Ernest a Kim boli vybraní ako hľadači bômb. Tesne pred likvidáciou tábora sa táto dvojica rozhodne utiecť. No dostať sa na slobodu nie je také jednoduché. Film ...nebo být zabit je pripravený o 20:35 na Dvojke.

(viac…)

To najlepšie
zo Štandardu

Štandard

Prihláste sa na odber
najlepších článkov týždňa
na denníku štandard.