Americký homosexuálny spevácky zbor minulý mesiac publikoval videoklip, v ktorom hovorí o potrebe konvertovať cudzie deti v duchu svojej agendy, pomaly a kúsok po kúsku. Odporcovia bezprostredne na to reagovali v tom duchu, že aktivisti svoje zámery konečne demaskovali. Po vlne kritiky a vyhrážok zbor vydal vyhlásenie, v ktorom hovorí, že šlo iba o satiru.

San Francisco Gay Men’s Chorus, spevácky zbor homosexuálnych mužov z amerického mesta San Francisco, zverejnil hudobné video, ktoré má byť odpoveďou na obavy konzervatívnejších rodičov z vplyvu LGBT agendy na ich deti. Jeho zástupcovia v ňom tvrdia, že chcú ovplyvniť ich ratolesti smerom k väčšej férovosti a spravodlivosti.

„Konvertujeme vaše deti. Deje sa to kúsok po kúsku. Ticho a jemne. A sotva si to všimneš. Dokážeš ich udržať pred diskotékou. Varovať pred San Franciscom. Nechať ich nosiť skladané nohavice. Je nám to jedno. Konvertujeme vaše deti,“ uvádza sa v texte.

Autori kontroverznej skladby sa ďalej nechávajú počuť, že deti niekto musí naučiť prestať nenávidieť a že po indoktrinácii budú pracovať na tom, aby zmenili názory všetkých svojich kamarátov, doslovne bratov a sestier. Postupne chcú vraj dosiahnuť na všetky deti a tvrdia, že pred tým niet úniku.

„Agenda gejov prichádza domov, agenda gejov je tu. Ale nemusíš sa báť, pretože stáť na našej strane nie je nič zlé. Poď rýchlo na palubu, pretože svet stále potrebuje trochu viac hrdosti,“ uvádza sa ďalej v zhruba štvorminútovom videu.

(viac…)

Zadajte váš email a čítajte mesiac zadarmo alebo sa prihláste do svojho účtu.

Zdieľať

To najlepšie
zo Štandardu

Štandard

Prihláste sa na odber
najlepších článkov týždňa
na denníku štandard.