4. augusta, 06:34

Orbán má spojenca. Tucker Carlson je v Maďarsku a pripravuje s ním rozhovor aj reportáž o krajine

Orbán má spojenca. Tucker Carlson je v Maďarsku a pripravuje s ním rozhovor aj reportáž o krajineTucker Carlson a Viktor Orbán. Foto: Twitter/Tucker Carlson

Americký politický komentátor Tucker Carlson je v Maďarsku. Na Facebooku prezentuje, že je už v Budapešti, zverejnil fotku s premiérom Orbánom, ale chystá sa aj do Ostrihomu na hranici so Slovenskom. Natáča dokument o našich južných susedoch a rád by s Viktorom Orbánom urobil rozhovor.

Dá sa predpokladať, že to bude veľká prezentácia pre Orbána a Maďarsko v USA. Tucker Carlson sa o rozhovor s Orbánom usiloval už dávnejšie, pred pár mesiacmi kontaktoval Roda Drehera, ktorý sa mu snažil pomôcť. Orbán, ako to býva jeho zvykom, si dal načas, aby zvýšil svoju cenu, ale rozhovor s hviezdou Fox News je aj pre neho veľká príležitosť. Bude sa cítiť ako ryba vo vode a ukáže svoju umiernenú stránku. Môže si byť istý, že rozhovor v najsledovanejšej televíznej show v USA si pozrú aj jeho kritici.

Tucker Carlson plánuje v Maďarsku pobudnúť týždeň, natáča tu svoju reláciu, vyvrcholením by mal byť rozhovor s premiérom krajiny Viktorom Orbánom. Pozornosť vyvolá aj dokument o Maďarsku, najmä potom, ako sa Orbánova vláda rozhodla ísť do tvrdšieho zápasu a chrániť deti pred propagáciou LGBT tém. V Amerike je problém ďaleko väčší, ale republikánski politici nemajú zďaleka takú odvahu ako Orbán.

(viac…)

Ďalšie články

Táto stránka využíva súbory cookies. Súhlasíte s ich používaním? Bližšie informácie TU.